Diagnostické nástroje

K našim produktům dodáváme diagnostické nástroje, které slouží jako univerzální uživatelské rozhraní pro obsluhu, diagnostiku a monitorování. Uživatel má k dispozici stále stejné rozhraní, které se pomocí konfiguračních souborů přizpůsobí specifické zakázce. Lze nastavit interpretaci dat získaných ze zařízení, komunikační rozhraní apod. Samozřejmostí je možnost lokalizace do libovolného jazyka.

více informací

Terminal.TRS

Terminál TRS je lety ověřená PC aplikace vyvíjená nad frameworkem LabWindows/CVI v ANCI C. Jedná se o diagnostické rozhraní pro řídící systém TRS. Program Terminál TRS umožňuje monitorovat a diagnostikovat chování systému TRS v reálném čase. Jeho ovládání je přizpůsobeno pro práci uživatelů různé úrovně kvalifikace.

Tunning and Service Tool (TST)

Aplikace TST je nástupnický nástroj odrážející léta zkušeností vývoje Terminálu TRS i nové trendy. Je vyvíjen v jazyku Java na platformě Eclipse RCP.

Je přizpůsoben jak pro vývoj, ladění a parametrizaci SW, tak pro vizualizaci systému, servis a diagnostiku systému. Jeho ovládání je přizpůsobeno pro práci uživatelů různé úrovně kvalifikace.

Fotogalerie

POLL, s.r.o.

Výpadová 1676/4a
Praha 16
153 00

IČO: 62967754